Matcha arbata

5 „Matcha“ arbatos pranašumai, apie kuriuos nežinojote

Matcha yra smulkiai sumalta, pavėsyje užauginta žalioji arbata, pagaminta iš arbatos augalo Camellia sinensis. Galbūt girdėjote apie jo naudojimą japonų arbatos ceremonijose arba kaip pagrindinį latte ir kepinių ingredientą. Nors tai labai populiarūs naudojimo būdai, iš tikrųjų yra keletas kitų priežasčių, kodėl matcha arbata gali būti jums naudinga! Štai penki matcha pranašumai, apie kuriuos galbūt nežinote.

Matcha arbatos pranašumai

Matcha yra žaliosios arbatos forma

Matcha yra smulkiai sumalta, pavėsyje užauginta žalioji arbata, pagaminta iš arbatos augalo Camellia sinensis. Galbūt girdėjote apie jo naudojimą japonų arbatos ceremonijose arba kaip pagrindinį latte ir kepinių ingredientą. Nors tai labai populiarūs naudojimo būdai, iš tikrųjų yra keletas kitų priežasčių, kodėl matcha arbata gali būti jums naudinga! Štai penki matcha pranašumai:

#1: Matcha yra žaliosios arbatos forma

#2: Matcha turi didesnį C serulino lygį nei cukrus

#3: Matchais galima maistingai pajusti svorio grūdus

#4: Maistas spinduliuoja širdimi

#5: Matchais reguliuoja glutationo lygis

Matcha turi antioksidantų

Matcha turi daugiau antioksidantų nei kitos žaliosios arbatos, todėl padeda apsaugoti organizmą nuo oksidacijos. Matcha turi labai mažai kofeino, todėl nesustabdo vyro virilio ekscitacijos, kaip rožinis arba karamelizuotas arbatas. Matcha turi stiprų stimuliacinį poveikį, tačiau nekinta energinio apetito. Tas stimuliacinis efektas šiuo atveju pasireiškia keletą valandų po užgertuvimo. Tai puiki alternatyva yra bet kokiam laiko bei energijos trūkumui.

Matcha yra labai geros medžiagos, todėl taip pat puikus alternatyvas blogai prieinamoms medžiagoje derinamajam produktui (pavyzdžiui, jogurtams).

Matcha turi stiprų anti-bakterinių savybių, todė

Matcha yra žaliosios arbatos forma

Matcha suteikia jums energijos

Matcha yra labai energizing arbata, nes jis suteikia didžiulę kiekį kofeino. Matcha yra švirkštas, o ne patiekalas, todėl jums nėra reikalinga mažiausios dalies nuo jo produktų iki jo pagaminti. Matcha yra labai intensyviai atspindintis, todėl gali būti kaip švelniai pagarduotoji arbata. Galima skirti matcha arbatos padažams, desertams ir kitoms retinamoms papilvalandoms. Jaučiate energingą pojūtį beveik visame savo gyvenime? Matcha yra jums!

Matcha gali padėti numesti svorio

Matcha, kaip ir tradicinė žalioji arbata, gali padėti numesti svorio. Matcha yra labai energinis produktas. Jis turi didelį C-vitaminų kiekį, kurį sudaro apie 137% maisto produktų ribos iki 100g. Matcha taip pat yra pasiūlytas kaip augalinis energijos šaltinis bei energijos šaltinis, kuris leidžia jums numesti svorio ir slopinti kilogramus.

Matcha turi antioksidantų

Matcha gali padėti sumažinti ligų riziką

Matcha yra šaltinis purinių medžiagų, vadinamųjų angliavandenių (E), kurios paspartėjęs su aminorūgščiais. Tai šaltinis gali būti naudingas ilgai esančiam blauzdamajam ir netrumpėjam maistui. Matcha yra labai puikus nekropsinis purus, todėl jis gali padėti sumažinti ligų riziką, susijusių su blauzda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

4 × three =